Spa Shr Ütüleme Lazer

epinaz_spa-shr

SPA SHR (ÜTÜLEME) LAZER

Medikal estetik cihazlarında dünya devi Alma Lazer firmasının ürünü olmasının dışında, Spa SHR sistemiyle 40 ülkeden alanlarında isim olmuş doktorlar ve medikal uzmanlarıyla tedaviler yapılmıştır.
Epilasyon tedavilerine acısız ibaresini getiren Alma Lazer tenolojisi Spa SHR dir ve yaz aylarında tedavi imkanı Spa SHR ile artık mümkündür.
Benzersiz memnuniyet “masaj yaptırmış gibi” hisseden müşterinin istenmeyen tüyleri
az sayıda seanslar sonucu yok oluyor.Benzersiz uygulama: “İn motion denilen ve fırça ile resim yapar gibi hareketli tedavi.
Benzersiz konforlu: Tedavi başlığında yer alan integral elektronik sogutma sayesinde acı yok.Benzersiz dalga boyu aralığı: 800-950nm.Bir anlamda “Dar bant ıpl” ve diğer anlamda ise “Geniş bant Diot” cihazı. Benzersiz hızlı: saniyede 3 atış yapıyor. Spa SHR cihazının seri atış özelliğinden dolayı diğer cihazlara kıyasla tedaviler çok daha kısa sürede gerçekleştirilir ve ortalama 4-6 seans sonunda çok ciddi sonuçlar elde edilir. Spa SHR nin seri atış özelliği ve başlık ucunun genişliğinden dolayı büyük bölgeler kısa sürede ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilir.